Акредитована конференција: „Васпитни рад у домовима ученика средњих школа Републике Србије 6″

Од 26-29. септембра 2019. године, на Златибору у Студентском одмаралишту ,,Ратко Митровић“, одржан је стручни скуп ,,Васпитни рад у домовима ученика средњих школа Републике Србије 6“. Организатор скупа је ,,Институт за економију и право“ из Београда.
Из нашег дома присуствовале су васпитачи Драгана Лазовић и Данијела Јовановић – која је презентовала скупу рад на тему ,,Комуникација васпитач – родитељ“ у оквиру секције 3: Живот у заједници.
Теме скупа су из сегмената живота и рада у домовима: садржаји, програми, организовање активности, манифестације, методе, облици и средства рада, позитивни примери практичног рада.  2   1