Међународни фестивал „Креативна чаролија“

28. и 29. маја учествовали смо на 12. међународном фестивалу дечијег филмског, драмског, литерарног и ликовног стваралаштва „Креативна чаролија“ који се одржавао у Бањи Врујци.
Наши ученици четвртог разреда ( Ена Тотић, Ивона Нешић, Анђела Стевановић, Мика Сокић, Вук Деспић, Василије Поповић и Петар Маџаревић) су учествовали на на ликовном конкурсу на тему „Срце се нема да се има, срце се има да се даје свима“ и пласирали се у финале чиме су обезбедили учешће на фестивалу. Представници одељења, Ена Тотић и Василије Поповић, су заједно са својим одељењским старешином Марицом Лазовић учествовали и представљали школу на овој манифестацији.

13319872_298839037121674_2699795312551000804_n13344540_298839217121656_1828967660266060947_n13310628_298839133788331_6229362878022759872_n13321743_298840950454816_6494308176821965905_n13346411_298841077121470_4546640002096399812_n13325555_298841107121467_905265318375017255_n13346479_298841150454796_8605754024306278619_n

36.РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ЗНАЊУ И ВЕШТИНАМА УЧЕНИКА СЕДМИХ РАЗРЕДА

 

 

 

36.Републичко такмичење у знању и вештинама ученика седмих разреда одржано је у просторијама наше школе 5. и 6. јуна 2015.године.Учествовали су:Школа са домом за ученике оштећеног слуха – Крагујевац, Специјална школа са домом ученика „Бубањ“- Ниш,  Школа са домом за ученике оштећеног слуха и говора „11.мај“- Јагодина, Основна школа „Радивој Поповић“-Земун, ШОСО „Милан Петровић“ са домом ученика- Нови Сад.

Резултати такмичења у вештинама:

Домаћинство

1.место-Београд

2.место-Ниш

3.место-Крагујевац

DSCN0488
Домаћинство
DSCN0491
Домаћинство
DSCN0492
Домаћинство

 

DSCN0502
Домаћинство

Техничко образовање:

1.место-Београд

2.место-Нови Сад

3.место- Ниш

 

DSCN0509
Техничко образовање
DSCN0511
Техничко образовање

 

Ликовна култура:

1.место-Београд

2.место-Крагујевац

3.место- Земун

 

DSCN0495
Ликовна култура
DSCN0513
Ликовна култура

 

DSCN0514
Ликовна култура

Резултати такмичења у знању:

Биологија:

1.место-Нови Сад

2.место-Београд

3.место- Крагујевац

3.место- Јагодина

DSCN0547
Такмичење у знању

 

Географија:

1.место-Нови Сад

1.место-Београд

2.место – Земун

3.место- Јагодина

 

DSCN0549
Такмичење у знању

Хемија:

1.место-Нови Сад

1.место-Београд

2.место- Земун

3.место – Јагодина

УКУПАН ПЛАСМАН:

1.место-Школа за оштећенњ слухом-наглуве „Стефан Дечански “ Београд

2.место-ШОСО „Милан Петровић“ са домом ученика Нови Сад

3.место-Основна школа „Радивој Поповић“ Земун