Конференција „Шта све умем, шта све знам-инклузија у пракси“

konf 1
Директорка наше школе, Зорица  Весовић и дефектолог Весна Боричић узеле су учешће на стручно-научном скупу са међународним учешћем „Шта све умем,шта све знам-инклузија у пракси“ , Земуну, 18. и 19. маја 2018. године. Овом приликом испред наше школе је представљен њихов рад под називом
“ Додатна подршка Основне школе за образовање ученика са сметњама у развоју Миодраг В. Матић деци- ученицима у редовном образовно-васпитном систему“. Циљ овог скупа је да окупи стручњаке, истраживаче и активисте који се из перспективе различитих дисциплина баве едукацијом и рехабилитацијом особа са сметњама у развоју, да обезбеди размену знања и искустава између учесника и унапреди праксу инклузивног васпитања и образовања особа са сметњама у развоју.
 konferencija