ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРИПРЕМНО ПРЕДШКОЛСКО И ПРВИ РАЗРЕД

ОСНОВНА ШКОЛА
- директору
ПРЕДМЕТ: Подршка родитељима при исказивању интересовања за упис у основну школу
Поштована/-и,
        У вези са дописом о исказивању интересовања за упис у основну школу (број 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године) и Упутством за коришћење апликације за исказивање интересовања за упис у основну школу, у условима ванредног стања када родитељи ученика не треба да долазе у школу, потребно је да одредите лице или лица запослена у школи која родитељи могу контактирати сваког радног дана у одређено време у вези са свим питањима око исказивања интересовања за упис у први разред.
        Потребно је да на сајту школе и физички доступном месту (улазна врата школе, спољашња огласна табла) поставите информацију која ће садржати следеће елементе:
- име и презиме лица које ће давати информације родитељима у вези са уписом у први разред – телефоном или мејлом (сугеришемо да, кад год је то могуће, лице за контакт буде секретар школе), по потреби и више лица;
- контакт телефон лица које је одређено за давање информација (службени број или други услужни број-фиксни и/или мобилни); уколико се даје школски фиксни број телефона, потребно је обезбедити да лице одређено за контакт буде у школи у одређеном временском интервалу;
- временски интервал у току дана када се родитељи могу обратити телефоном за добијање потребних информација;
- електронску адресу на коју се родитељи могу обратити за одговоре у вези са уписом деце у први разред
С поштовањем
Миленко Николића
    ШУ Ужице
Видовданска 34
  31000 Ужице
тел.031/513-092

ОСОБЕ ЗА КОНТАКТ ИСПРЕД НАШЕ УСТАНОВЕ:

Бојана Петковић- дипломирани правник, секретар школе, 064/182-67-83

Александра Мутавџић-дипломирани дефектолог, 060/332-22-41

Мејл адреса: skolamvm@gmail.com

Све неопходне информације можете добити сваког  радног дана у периоду од 9.00 до 13.00 часова.