ПЛАКЕТА ГРАДА УЖИЦА ДОДЕЉЕНА ОСНОВНОЈ ШКОЛИ ЗА ОБРАЗОВАЊЕ УЧЕНИКА СА СМЕТЊАМА У РАЗВОЈУ „МИОДРАГ В. МАТИЋ“

9. oктобра 2019. године, обележен је Дан града Ужица. Тим поводом, организована је свечана седница  Дана града,  на којој су уручене Плакете  појединцима и установама који својим заслугама и делима  доприносе укупном развоју града.  Основна школа за образовање ученика са сметњама у развоју „Миодраг В. Матић“ је награђена Плакетом града Ужица  за резултате остварене у дужем временском периоду.
Седници је присуствовао велики број уважених гостију, међу којима је био и министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић. Директорки наше школе, Зорици Весовић, Плакету је уручио   градоначелник Тихомир Петковић.

Изузетно смо поносни на награду и остварене резултате у раду,  а нарочито због чињенице да су  препознати у локалној заједници.

5  6 10  7