Учешће на Сајму социјалне заштите

10.10.2019. године,  васпитачи и средњошколци из нашег Дома су учествовали на Сајму социјалне заштите, у Градском културном центру. На изложбеном штанду представили смо се са радовима: ученика наше школе и дома, дидактичким материјалима наставника и васпитача и презентацијом у трајању од пет минута.

Учесници Сајма су поред нас били и Центар за социјални рад,  Домског одељење за смештај одраслих и старијих лица „Забучје“,  Коло српских сестара, Предшколска установа Ужице, Удружење за помоћ МНРО „Анђели“, Удружење инвалида церебралне и дечије парализе, Удружење дистрофичара Ужице, Удружење параплегичара Златиборског округа, Црвени крст Ужице, Женски центар Ужице, Градски центар за услуге социјалне заштите, Међуопштинска организација савеза слепих Србије-Ужице, Ужичко удружење за помоћ особама са аутизмом, Удружење мултипле склерозе Златиборског округа.

s1    s4

s2 s3