Златна медаља за квалитет у категорији основношколског образовања

сајам

Од 7. до 9. марта 2019. године у Новом Саду је одржан 14. Међународном сајам образовања „Путокази“.
Првог дана сајма, 07.03.2019. године одржало се свечано уручење награда за најуспешније васпитно-образовне установе из Србије и региона. У одабиру најуспешнијих учествовало је преко 140 васпитно-образовних установа у категоријама предшколског, основношколског и високог образовања.
Наша школа је у категорији основношколског образовања награђена великом златном медаљом за квалитет и била је лауреат оцењивања.
Директорки наше школе, Зорици Весовић, награду су уручили проф. др Драго Цвијановић, испред Пољопривредног факултета Универзитета у Бијељини и господин Драган Чанаџић из службе оцене квалитета Новосадског сајма.