Од 1. до 4.11.2019. године, у Врњачкој Бањи, одржано је ИЕП саветовање: Исхрана у домовима ученика и студената. Предавачи су били професори, нутриционисти и васпитачи, а на опште задовољство организатора и учесника и проф. др Милорад Вукић, који је био и водитељ тренинг радионице.
Како је саветовање посвећено питањима исхране у установама ученичког и студентског стандарда, посебан осврт је био на практичан део – у оквиру кога су учесници имали прилику да уживо виде примере и практичну примену тема овог саветовања.
Испред наше установе саветовању су присуствовале Мирјана Јелисавчић и Данијела Јовановић.


