Међународни дан особа са инвалидитетом обележили смо тако што смо подржали акцију „Зачепимо предрасуде“ и посетили Удружење инвалида церебралне и дечије парализе Ужице…ученици и наставници наше школе прикупили су чепиће како би подржали ову акцију, поклонили смо им и пелене, као и слаткише да се засладе на данашњи дан!
