Дечију недељу смо започели на најлепши могући начин…уз дружење са нашим малим другарима предшколцима из вртица „Лептирић“
Добродошлицу смо им приредили уз кореографију за нумеру „Пачији плес“…другари су нас будно пратилиА онда смо сви заједно играли…Затим смо имали заједничку ликовну радионицуНа крају једна заједничка слика…и уз велико ВИДИМО СЕ испратили смо наше мале другаре!