Посетили су нас другари предшколци из вртића „Лептирић“

Дечију недељу смо започели на најлепши могући начин…уз дружење са нашим малим другарима предшколцима из вртица „Лептирић“

Добродошлицу смо им приредили уз кореографију за нумеру „Пачији плес“…другари су нас будно пратили
А онда смо сви заједно играли…
Затим смо имали заједничку ликовну радионицу
На крају једна заједничка слика…и уз велико ВИДИМО СЕ испратили смо наше мале другаре!