Дан отворених врата

Данас је у нашој Школи обележен Дан отворених врата… посетили су нас другари из вртића „Полетарац“ и ђаци прваци из ОШ „Нада Матић“ …уживали смо у заједничкој Ускршњој радионици, песмицама и ономе што је било најважније – заједничком дружењу… овом приликом се захваљујемо васпитачицама Ирени и Весни, учитељици Сањи, као и Телевизији Лав што је направила прилог о овом нашем дружењу…

Било нам је дивно – уверите се и сами.

13001057_280454092293502_8384903670106407081_n 13076901_280454205626824_5051709674286417566_n 13010840_280454385626806_1105114151798918377_n 13006735_280454358960142_3769327685010067443_n 13082493_280454318960146_8180738746343400936_n 13043353_280454282293483_6687828048624643735_n 13015220_280454162293495_9028413345020897128_n