Излет Вишеград, Сарајево 20јун Објавила Александра Мутавџић Крај школске године обележили смо излетом наших запослених у Вишеград и Сарајево. По утисцима свих нас, било је одлично. Уживали смо у лепотама Андрићграда, Башчаршије, Врела Босне.