У нашој Школи је данас традиционално одржана Новогодишња радионица израде честитки, накита, украсних кеса. На сликама можете видети пријатну атмосферу у којој смо радили и дружили се.
ЗАХВАЉУЈЕМО СЕ РОДИТЕЉИМА, БАКАМА, ДЕКАМА И НАСТАВНИЦИМА КОЈИ СУ СВОЈИМ ПРИСУСТВОМ ПОДРЖАЛИ ОВУ НАШУ АКЦИЈУ И УЧИНИЛИ ДА СЕ ОСЕЋАМО ВЕОМА ЛЕПО.






