У уторак, 25. септембра и у четвртак, 27. септембра 2018. године нашу школу посетили су ученици четврте године Медицинске школе, у Ужицу. Циљ посете је упознавање ученика са установом и начином њеног функционисања, а реализована је у оквиру стручне праксе. Oвом приликом дружили су се са нашим ученицима, уз слаткише које су им донели.
