19.Републичка Домијада је одржана на Златибору од 1.до 3. јуна 2015. године. Ученици средњих школа су се такмичили у осам спортова. Ученици нашег дома „Миодраг В. Матић“ су се такмичили у малом фудбалу и одбојци у мушкој конкуренцији.Остварили су запажене резултате-Фудбал освојено прво место и одбојка освојено друго место! ЧЕСТИТАМО!
МУШКИ ФУДБАЛ полуфинале- Ужице – Суботица 4:2





















