У четвртак, 10.10. 2024. године у сарадњи ПУ „Ужице“ и наше школе одржана је трибина под називом „Стимулација говорно језичког развоја кроз игру“. Трибину намењену родитељима, васпитачима и стручним сарадницима водила је наша колегиница, дефектолог Драгана Утвић.
